Z DŮVODU PLNÉ KAPACITY S FIREMNÍMI BALÍČKY JSME NUCENI PRO LETOŠEK UZAVŘÍT ESHOP. TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉM ROCE 2024 Děkujeme za pochopení.

Náš příběh

KDO JSME?

Veronika Podhorská a tým skvělých pracovníků, kteří se postarají o vaše dárky - dárkové balíčky či dokonce firemní dárky.

Jsme mladá firma, která miluje svoji práci a každý dárkový balíček je zabalen s citem pro detail a s precizností. 

Jsme příznivci kvalitních produktů z českých a slovenských firem, dílen a malých podniků. Obdivujeme, když někdo zrealizuje svůj sen a pustí se do podnikání. Tak jako my.

Happy Easter Instagram Story  (794 × 1024 px).png

Dárek zabalený pouze v celofánu, a k tomu bez nápadu, nás absolutně neoslovil a nikdy jsme jej domu nenesli s nadšením. Rozhodli jsme se nabídku na trhu zpestřit a rozzářit tak i firemní dárky. 

Proto u nás najdete především nabídku různorodou. Od různých dobrot, vynikajícího vína až po kvalitní bloky a diáře či zajímavou kosmetiku nebo české sklo. Firemní dárky díky tomu dokážeme poskládat tak, aby byly originální a vaše zaměstnance oslovily a neskončily jen tak v šuplíku. 

Důležité také je, že spolupracujeme se sociální dílnou na Mělníku. Díky vaší zakázce tak dostane práci tým lidí, kteří vaše firemní dárkové balíčky připraví opravdu s nadšením a srdcem. Pomáháte jim se začleněním do pracovního života a to nás i je velmi naplňuje..

 

Velmi důležitou částí našeho týmu jsou lidé ze sociální dílny na Mělníku. Pro naše klienty připravují veškeré dárkové balíčky pod naším dohledem a musíme říct, že takové nadšení a lásku, s jakou balíčky připravují, jen tak nenajdete.

Díky vaší zakázce tito lidé budou mít úsměv na tvářích po celý rok.

dilna.logo.png


LOKÁLNÍ ZNAČKY JSOU NAŠÍ PRIORITOU

 Podporujeme_ceske_a_slovenske_vyrobce_edited.jpg

Dárkové balíčky se snažíme naplnit produkty vyrobenými na území České nebo Slovenské republiky či Evropy,
pokud klient projeví zájem.
U těchto produktů si ověříme původ a můžeme vám zaručit jejich kvalitu. Také nás těší, že můžeme podpořit lokální výrobce. 

I naše krabice, bedýnky či tašky jsou vyrobeny na území České republiky.

 
 
Otevřít košík
Nevíte si rady? Napište nám pomocí formuláře níže
nebo se zkuste podívat na často kladené dotazy.
Nevyplňujte toto pole: