Doprava a platba

Doprava 

Pro doručení vašeho balíčků využíváme služeb přepravců Zásilkovny, DPD, PPL a České pošty. Plně jim důvěřujeme a víme, že se o váš balíček, na jeho cestě k vám či k obdarovanému, dobře postarají.

Objednávky expedujeme nejdéle do 3 pracovních dnů od připsání platby na účet.

1/ DPD

Služba DPD doručuje balíčky do 1-2 pracovních dnůKdyž vás kurýr nezastihne na adresepokusí se o to znovu následující pracovní den. O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem.  

  • DPD Private: 99 Kč (doručení do 2 pracovních dnů)

    Svou zásilku můžete sledovat pomocí webové aplikace. O stavu doručování Vás budou informovat SMS.

2/ Zásilkovna

Váš balíček si můžete vyzvednout na vaší nejbližší Zásilkovně. Mají přes 1900 poboček po celé České republice a Slovensku. Platit na výdejním místě Zásilkovny lze hotově nebo platební kartou dle možností výdejny.

  • Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny: 65 Kč
  • Nejlevnější doručení na adresu: 95 Kč

Zásilkovna nabízí sledování vašeho balíčku na své webové stránce zde: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

Mapa výdejních míst Zásilkovny

Nebyli jste spokojení s dopravou? Balíček nebyl dobře zabalený? Něco se pokazilo? Určitě neváhejte a dejte nám vědět na náš email info@darkovec.cz. Spolu vše vyřešíme.

 
Platba
 

Pro zaplacení vašeho balíčku je možné využít dvou způsobů platby:

1/ Bankovním převodem

Váš balíček odešleme ihned po obdržení platby na náš účet. Dárkovcův bankovní účet je vedený u Fio banky a.s. a číslo našeho bankovního účtu je 2601566455/2010. Variabilní symbol je vždy vaše číslo objednávky.

2/ On-line platební kartou (3D Secure)

Jednoduše a rychle lze zaplatit objednávku vaší platební kartou online. Po dokončení nákupu a výběru platby a způsobu doručení balíčku budete přesměrování na platební bránu, kde zadáte údaje potřební k provedení transakce. Pokud se vám platba nepodaří, je možné si vybrat jiný způsob platby. 

Máte další otázky k dopravě či platbě? Nebo vás zajímá něco jiného? Podívejte se na často kladené otázky.