Náš příběh

Rok 2015 byl pro mě, Veroniku – zakladatelku projektu, velmi zlomovým v mém životě. V létě tohoto roku jsem se přestěhovala za mým manželem do USA, který zde již pracoval v oblasti informačních technologií a cloudových služeb. Věřte nevěřte, byla to obrovská změna, protože najednou jsem do USA neletěla s expirační dobou – rozumějte se zpáteční letenkou a vidinou, kdy zase uvidím celou rodinu, což pro mě bylo emočně poměrně náročné.

Po pár měsících zabydlování se v USA a poznávání reálného života zde mi spadly růžové brýle z očí a začínala jsem pociťovat i různé nedostatky a problémy. Jedna z věcí, která mě opravdu mrzela, byla, že jsem svým nejbližším a kamarádkám nemohla poslat ani pozornost pro radost, dárek ke svatbě, k narozeninám…prostě nic. Vzhledem k ceně poštovného, která by mnohonásobně převyšovala cenu posílaného předmětu, to bylo opravdu nereálné. A tak se zrodila první myšlenka konceptu již hotových balíčků, originálně zabalených s možností napsání vzkazu. Po chvilce vyhledávání na internetu jsem zjistila, že v USA podobných konceptů funguje spousta, ale co se týkalo České Republiky, byl to obrovský problém. Ani poslat květinu, pokud obdarovaný nežije v Praze, nebylo jednoduché. A to byl druhý impuls k realizaci mé myšlenky o založení projektu s balíčky. Nápad jsem sdílela se svým manželem, rodinou a nějakou dobu jsme třídili myšlenky a nápady, abychom dali koncept dohromady. Posledním impulsem k podpoře českých a slovenských výrobků byl právě můj 3letý život v USA, kdy jsem si díky všem změnám jak v kultuře, tak myšlení uvědomila, jak se vždy do rodné země, a na její krásu, těším.

K lednu 2019 vznikla firma Underhill s.r.o. a pustili jsme se do práce na našem projektu Dárkovec.cz

 

Kdo za projektem stojí?

DSC_1743

 

Veronika

Zakladatelka projektu Dárkovec.cz. Společně s týmem Dárkovce vymýšlím a tvořím celý koncept balíčků od grafiky až po konečné zabalení a dodání balíčku zákazníkovi. Mojí hlavní náplní a zároveň radostí je posouvat náš projekt kupředu. Zároveň se také věnuji potřebnému marketingu.

Petr

Technologická realizace, konzultace všeho alespoň trochu spojeného s IT a obecně práce všeho druhu. Pravá ruka zakladatelky projektu.

Zuzana

Naše hybná síla v komunikaci a péči o zákazníky a naše dodavatele. Zuzanka Vám také připraví Vaše objednané balíčky a bude s Vámi v kontaktu na sociálních sítích.

 

Lucie

Část týmu nazývaná kreativní duše, která má pod palcem foťák a grafické programy.

Monty

Nepostradatelný člen týmu, CEO odpoledních šlofíčků.

Otevřít košík
Nevíte si rady? Napište nám pomocí formuláře níže
nebo se zkuste podívat na často kladené dotazy.
Nevyplňujte toto pole:
Email Kontaktujte nás
Náš příběh |  Časté dotazy

Facebook    Instagram    Email
Sledovat na Instagramu
Zavřít

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení