Jemno Sojová svíčka Jsi můj poklad

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Sojová svíčka s bavlněným knotem a překrásnou svěží vůní šťavnatých citrusů přinese do vašeho domova kouzelnou atmosféru. Tato svíčka je perfektní dárek s krásným designem.

Dostupnost Skladem
395 Kč    
Značka Jemno.sk
Kategorie Svíčky
 

Jemno Sojová svíčka - Jsi můj poklad

Ručně vyráběná svíčka na Slovensku se pyšní vysokou kvalitou a je šetrnější k životnímu prostředí než svíčky parafinové. Je vyrobena z kvalitního sojového vosku a 100% přírodních silic. Při hoření se do ovzduší neuvolňují škodliviny jako u parafinových svíček a díky přírodním silicím má vůně aromaterapeutické účinky. Můžete se těšit na sladkou svěží vůni šťavnatých citrusů (citrón, citrónová tráva, bergamot, vavřín kubékový)

Svíčka je krásným doplňkem do vašich domovů, dokonale jej provoní a přinese pocit štěstí a lásky. Kvalitní sojový vosk zajistí dlouhou dobu hoření až 40 hodin.

Přineste si domu kousek štěstí, lásky a tepla. Tato svíčka je ideálním dárkem pro všechny, komu chcete udělat velkou radost.

Složení: 100% přírodní sojový vosk, čisté přírodní silice - bergamot, citrón, vavřín kubébový a citrónová tráva, 100% bavlněný knot

Použití: Před každým zapálením svíčky zkraťte knot na cca 0,5 cm. Zabráníte tak silnému hoření. Svíčka vám vydří hořet až 40 hodin. Pro nejlepší výsledek je doporučeno nechat svíčku hořet alespoň 3 hodiny a až potom uhasit. Tím zajistíte rovnoměrné hoření a roztopení vosku. 

Upozornění: Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. Svíčka není vhodná pro děti a proto ji skladujte mimo dosah dětí. Není vhodné sojový vosk konzumovat. Při použití svíčku umístěte na bezpečné místo, mimo blízkost hořlavých materiálů a mimo průvan.

Původ: Slovenská republika

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.