OBJEDNEJTE S PŘEDSTIHEM FIREMNÍ DÁRKY PRO ROK 2024

Naši dodavatelé

Milujeme dárky, které jsou vyrobeny v naší domovině a okolí. Proto jsme se rozhodli podporovat české a slovenské výrobce a dárkové balíčky plnit jejich kvalitními a originálními výrobky. Mrkněte se na jejich příběh a určitě Vás nadchnou, tak jako nás.

Ajala Chocolate

Ajala je česká firma s výrobnou v Brně a pyšní se výrobou velmi kvalitní čokolády. Jejich misí je ukázat, jak doopravdy chutná pravá čokoláda, připravená jen z výběrových kakaových bobů a třtinové šťávy. S nadšením se chopili řemesla, které za první republiky bylo v Československu jedním z nejsilnějších na světě.

Alma Natural Cosmetics

Alma je značka čisté přírodní kosmetiky plné bylinek a vůní. Je vyráběna ručně, čerstvě, do ekologických obalů, a především bez chemie a syntetických látek.
Za touto značkou stojí dvě sympatické ženy - Nikol a Šárka. Obě se pečlivě věnují výrobě a celému svému projektu dávají spousty energie a lásky. Milují přírodu a ta je jejich inspirací. Jejich misí je předat krásu, kterou v sobě příroda ukrývá a ukázat všem, že se dá hýčkat i bez chemie a syntetik. Až vyzkoušíte, jistě sami jejich práci velmi oceníte. Tak jako my.

Almara Soap

Česká firma vyrábějící mýdla a přírodní kosmetiku s citem pro design. Již od roku 2014 kouzlí v jejich dílně nedaleko od Prahy mýdla, která nejen skvěle vypadají ale jejich receptura napomáhá regeneraci pokožky a může vás podpořit i v léčbě kožních potíží.
Při výrobě mýdel využívají především rostlinné oleje pocházející od české firmy Bohemia Olej, které jsou doplněny o výživné oleje a másla.

Almara Soap myslí také na přírodu a velmi se angažuje v její ochraně. Proto mýdla vyrábí, balí a expedují tak, aby ušetřili životní prostředí a život kolem nás.

Bjež

Sympatická česká firma, která přišla na trh s kvalitními a designovými čelenkami, které opravdu nekloužou! Za tímto projektem stojí Bětka – milovnice sportu a také maminka, která moc dobře ví, jak je zkrocení vlasů a pohodlí důležité. Největší radost ji přineseš, když díky její čelence BJEŽ si pohyb užiješ a zvítězíš – klidně jen sama nebo sám nad sebou.
Při výrobě čelenek se firma Bjež snaží vyhledávat materiály pro výrobu především v ČR. Také se velmi často účastní charitativních aktivit a stávají se partnery nejrůznějších sportovních akcí a projektů. 

České Ghíčko

Firma, která přišla na trh s prvním českým přepuštěným máslem. Nápad se stal reálným v roce 2014 ve Vysokém Mýtě a od té doby to u nich od rána do večera vře, voní a bublá kvalitním máslem. Jejich dodavatelem másla je česká firma Polabské mlékárny a.s. a pak nastává chvilka alchymie v jejich kuchyni. Máslo pro nás pečlivě vaří a vymýšlí různě receptury. Tak například vznikla originální Ghítela - zdravá Nugátová dobrota. Omrkněte jejich webové stránky pro inspiraci a uvařte si něco dobrého. Pokud máte v plánu udělat Ghíčkem někomu radost, přispějete nejen ke kulinářskému zážitku, ale také podpoříte jejich zdravý. A to se cení.

Čongrády

Čongrády jsou kvalitní paštiky bez lepku a chemie vyráběné podle staré rodinné receptury od dědečka Štefana Čongrády. Vnučka Zuzana s manželem Tomášem se před časem rozhodli jít v dědečkových stopách a vrátit na domácí stoly kvalitní výrobky pouze z přírodních ingrediencí. Věří v poctivost řemesla, a proto celých jejich výrobní proces prochází pod jejich rukama. Předností jejich výroby jsou především lokální suroviny a spolupráce s dodavateli masa z českého chovu.

Epipí – Prodejna s radostí

Značka pod sebou skrývající papírnictví s autorskými ilustracemi. Tuto značku založil sympatický pár Adélka a Kuba již pár let zpět a jsou skvěle se doplňujícími partnery. Kreativní duší a autorkou ilustrací je Adéla. Nebojí se zkrotit jakýkoliv štětec či fix a pouští se s radostí do akvarelové tvorby. Kuba - šikovný grafik, je nedílnou součástí týmu, který se stará o veškeré práce spojené s tiskem. Zároveň je obklopen čísly a fakturami, a také se stará o obchodní partnery.

Formace Design

Za značkou stojí Veronika Chasová, absolventka grafického designu na FUD UJEP v Ústí nad Labem, která formaci založila v létě 2013. Od svého počátku ušla formace dlouhou cestu. Navštívili spousty designových akcí, a rozšířili své portfolium o textilní výrobky. Všechny jejich výrobky procházejí pod rukama Veroniky od návrhu až po konečné zpracování. Formace používá kvalitní ekologicky certifikované papíry a při návrhu produktu cílí na funkčnost, kvalitu a ekologii.

Jemnô

Slovenská značka ručně odlévaných svíček ze sojového vosku, který je šetrný k přírodě a lidskému zdravý. Za touto značkou stojí Barbora, která své svíčky vytváří s láskou, nadšením a citem pro ekologii. Celý proces výroby svíček má Barbora pod kontrolou. Svíčky odlévá ze sojového vosku do krásných designových skleniček tak, aby do vašich domovů přinesly pohodovou energii. Vůně svíček jsou jemné díky 100 % přírodním a kvalitním silicím.

Jolu

Jolu je česká rodinná firma zabývající se výrobou přírodní kosmetiky. Jejich láska k přírodě a nedostatek dostupných, kvalitních a přírodních produktů v drogeriích je dovedla k rozhodnutí založit si vlastní firmu s přírodní kosmetikou. Nezačínali však bez vědomostí. Jejich babičky měli perfektní přehled o bylinkách a jak vyrobit kvalitní mýdlo měli v malíčku. Lze tedy říci, že ve výrobě mýdel mají jako rodina dlouholetou tradici.

Klára – Handmade crochet

Majitelka značky Klára vyrábí nádherné háčkované čelenky z kvalitní vlny. Sama si navrhuje jejich desing a je velmi povedený. Rozzáří každý outfit od podzimu až do jara.

Kresky

Kresky jsou designové dočasné tetovačky, vymyšlené, nakreslené a tištěné na Slovensku. Za tímto projektem stojí dvě dámy. Ilustrátorka a grafická designérka Katka a Petra, které se starají o chod firmy. Kresky přinesou radost do vašeho dne. Můžete je využít jen jako dekoraci na svatbu, skvělý dárek pro nevěstu a ženicha anebo si prostě užijte skvělý den s dětmi. Právě na tom, aby byly Kresky dermatologicky testované a vhodné pro děti, si obě majitelky zakládají.

Lepé

Pod značkou Lepé se ukrývá malá rodinná manufaktura vyrábějící ořechové a semínkové pasty již od roku 2016. Jejich prioritami jsou především kvalita surovin a cenová dostupnost výrobků. Ani ochrana životního prostředí jim není cizí, a tak upřednostňují skleněné obaly, které můžete použít i po spotřebování pasty.
Pasty jsou vyráběny bez použití palmového oleje a živočišných produktů. Jsou tedy veganské a bez lepku.

Lyra

LYRA je slovenská firma, která vytvořila doslova čokoládovou revoluci. Nejenže jsou její produkty prvotřídní svou kvalitou, ale dokonce některé z nich získaly ocenění na prestižní mezinárodní gastronomické soutěží GREAT TASTE v roce 2014 a 2015 v Londýně. Čokoládovna je známá také díky svému zakladateli – Karolovi Stýblovi, který má titul Master chef chocolatier. A my bychom vám rádi zprostředkovali možnost ochutnat kvalitní a opravdovou čokoládu, která má svůj vlastní příběh od konkrétního kakaového bobu až po výsledný produkt, který stojí za to ochutnat!

Ololo

Za sympatickou značkou Ololo stojí sympatická a velmi šikovná Martina ze Slovenska. Její tvorba obsahuje ručně šité kosmetické taštičky, pouzdra na brýle a spoustu dalších obalů. Lásku k šití si v sobě nese již od dětství a to je znát na skvělé kvalitě jejích výrobků.

Sokino

Sokino je česká značka vyrábějící veselé a vtipné ponožky. Podle majitelů firmy jsou ponožky ideální část oděvu, pomocí které můžete zazářit, zaujmout, odlišit se, vyjádřit vaši hravost a smysl pro detail. Nosit je mohou jak ženy tak muži, a to v jakékoliv situaci.
Než se Sokino pustilo do výroby, pečlivě promýšleli složení ponožek pro váš komfort a zvítězila 85% česaná bavlna zpracovávaná v České republice. U výroby nesmí chybět ani ty nejkvalitnější stroje v ČR.

Tyndoo korálky

Ručně vyráběné náramky z přírodních minerálů či háčkované náramky z korálků pro nás vyrábí Kristýna. Trpí neposedností, a tak neustále něco tvoří. Na štěstí pro nás, že?
Tyndoo korálky jsou vyráběné s láskou a velkou poctivostí. Zaručeně ozdobí ženu každého věku.

Medárek-Včelařství Horákovi

Velmi sympatická firma Lucky a Standy se zabývá výrobou čistě přírodní kosmetiky, a to tak, abychom ji mohli použít i na péči o nejmenší. Oba manželé jsou milovníky přírody, která jim je velkou inspirací při jejich tvorbě. Nedílnou součástí hnacího motoru jsou také jejich děti. První syn Vašík je dle jejich slov strůjce všeho, co dělají. Byl prvním impulsem, který Lucku přivedl k umíchaní první masti – zinkovky.
Vyzkoušejte jejich produkty sami na sobě, anebo je darujte jako dárek. Doslova si pořídíte zlato.

Wilfred

Slovenská značka sypaných čajů je na světě díky Lence a Davidovi, mladým milovníkům čaje. Svoji značku Wilfred založili v roce 2014. Jejich prioritou je vytvářet a dodávat vám originální, barevné a voňavé směsi sypaných čajů z těch nejkvalitnějších surovin. Jsou přesvědčení, že čaj je nápoj moderní, hravý, zdravý a skutečný zážitek by měl začínat už při prvním pohledu na obal až po poslední doušek šálku.

Z lesa

Malebné svíčky vyrobené v dílničce obklopené lesem a vůní jehličí. To je značka Z lesa, za kterou stojí Denisa. Milovnice podzimu a ranních mlh, přírody, zvířátek a kreativního tvoření. Své svíčky vyrábí z přírodních ingrediencí a vlastnoručně si svírá a suší bylinky pro zdobení svíčky. A aby toho nebylo málo, svíčky jsou jedinečné svým designem. Denisa je odlévá do starých ale krásných hrnečků s příběhem. Vdechne tak hrnečku nový život a ten pak zdobí naše domovy a vonná esence svíčky provoní každý kout.

Otevřít košík
Nevíte si rady? Napište nám pomocí formuláře níže
nebo se zkuste podívat na často kladené dotazy.
Nevyplňujte toto pole: