Jemno Sojová svíčka Vánoční

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Vánoční sojová svíčka s bavlněným knotem a překrásnou sváteční vůní hřebíčku, pomeranče a skořice přinese do vašeho domova kouzelnou atmosféru. Tato svíčka je perfektní dárek s krásným designem.

 
Dostupnost Skladem
380 Kč    
Značka Jemno.sk
Kategorie Svíčky
 

Jemno Sojová svíčka - Vánoční

Ručně vyráběná svíčka na Slovensku se pyšní vysokou kvalitou a je šetrnější k životnímu prostředí než svíčky parafinové. Je vyrobena z kvalitního sojového vosku a 100% přírodních silic. Při hoření se do ovzduší neuvolňují škodliviny jako u parafinových svíček a díky přírodním silicím má vůně aromaterapeutické účinky. Můžete se těšit na vánoční, kouzelnou vůni hřebíčku, pomeranče a skořice. Nezaměnitelná vůně Vánoc přinese do vašeho doma pohodu a kouzelnou atmosféru.

Svíčka je krásným doplňkem do vašich domovů, dokonale jej provoní a přinese pocit štěstí a lásky. Kvalitní sojový vosk zajistí dlouhou dobu hoření až 40 hodin.

Vánoční čas je skoro tu. Přineste si domu kousek štěstí, lásky a tepla. Tato svíčka je ideálním dárkem pro všechny, komu chcete udělat velkou radost.

Složení: 100% přírodní sojový vosk, čistá přírodní silice, 100% bavlněný knot.

Použití: Před každým zapálením svíčky zkraťte knot na cca 0,5 cm. Zabráníte tak silnému hoření. Svíčka vám vydří hořet až 40 hodin. Pro nejlepší výsledek je doporučeno nechat svíčku hořet alespoň 3 hodiny a až potom uhasit. Tím zajistíte rovnoměrné hoření a roztopení vosku. 

Upozornění: Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. Svíčka není vhodná pro děti a proto ji skladujte mimo dosah dětí. Není vhodné sojový vosk konzumovat. Při použití svíčku umístěte na bezpečné místo, mimo blízkost hořlavých materiálů a mimo průvan.

Původ: Slovenská republika

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.