Zápisník Káva

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Máte rádi kávu a nemáte si kam psát poznámky? Máme pro vás řešení. Krásně designovaný zápisník s motivem kávy vám pomůže během vašeho pracovního dne. Nudu ve škole převálcuje s lehkostí. Milovníka kávy zaručeně potěší!

Dostupnost Skladem
275 Kč    
Značka Epipí
Kategorie Samostatné produkty
 

Zápisník Káva

Ideální zápisník pro všechny, co mají rádi kávu. Dárkovec tu vůní kávy z toho bločku snad i cítí. Vždy když dojde energie a je třeba pracovat či učit se, otevře si kávový zápisník a jede na 100% dál. Myslíme, že by vám rozhodně neměl chybět doma! Nakopne a povzbudí.

Zápisník obsahuje dva kusy vyjímatelných přírodních bločků s linkami (každý po 40 listech), které jsou gumičkou připevněné k deskám z PVC materiálu. Desky jsou z vnitřní strany polepené umělým semišem a potištěné autorskými ilustracemi. Celý zápisník se dá jednoduše převázat zajišťovací gumičkou, takže vám nic nevypadne a neulítne.

Pokud budete mít notesy popsané, můžete si dokoupit náplně (další bločky) na stránce https://www.epipi-shop.cz/nahradni-naplne/napln-do-zapisniku-note-a5/, ať nemusíte vyhazovat celý zápisníček!

Zápisník je originální a udělá radost každému milovníkovi kávy!

 

Původ: Česká republika

Vlastnosti: velikost A5, 80 listů/160 stran, linkovaný, rozměry 144 x 210 mm

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.

Podobné produkty