Stylový zápisníček Plachetnice

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Léto je tu! Minimálně na papíře. Roztomilý a ručně vyrobený zápisníček je jako stvořený pro každodenní příběhy. Zápisníček miluje, když je plný poznámek, úkolů a malůvek. A tento s letními plachetnicemi je ve formátu A6, nelinkovaný a pěkně tlusťoučký. Obsahuje 60 stran a tak s vámi může dlouho objevovat svět.

Dostupnost Skladem
96 Kč    
Značka Formace
Kategorie Samostatné produkty
 

Stylový zápisníček Plachetnice A6

Roztomilý, moderní a ručně vyráběný zápisníček v limitovaných edicích! S motivem plachetnic vám zpříjemní každodenní rutinu a bude připomínat krásné teplé léto u vody. Takové čekání na autobus, jízda metrem či jen tak ležérní den doma na gauči přímo nabádá k tomu, nějak čas využít. Co takhle se odreagovat a namalovat něco pěkného? Nebo si napsat poznámky, co vás čeká a nemine. Zápisníček je skvělý kamarád a rád sdílí veškeré zážitky se svým majitelem. 

Pro rozmanité použití od malůvek až po poznámky je zápisníček nelinkovaný. Obsahuje 60 stran, aby vám dlouho vydržel a v neposlední řadě je ve formátu A6, aby se vešel do každé kapsy, kabelky či školní tašky. Ani pánská brašna se za něj nemusí stydět. 

Přivolejte krásné letní počasí pomocí zápisníčku. Hned se budete cítit lépe!

 

Původ: Česká republika

Vlastnosti: formát A6, nelinkovaný, 60 stran, papír o gramáži 80 g/m2

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.

Podobné produkty