Ovocný čaj Pink Grapefruit

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Pozdní teplé léto zabalené v designovém pytlíčku! Ovocný čaj Pink Grapefruit nemá jen krásný obal ale uvnitř ukrývá hotové poklady. Šťavnatý ananas, sluníčkem vyhřáté jablko a citrón, tropický ibišek, lesní brusinky, blankytná chrpa a měsíček. Prostě ovocný čaj jak se patří! V létě vychlazený chutná skvěle, v zimě s kapkou medu prostě dokonale.

Dostupnost Skladem
149 Kč    
Značka Wilfred
Kategorie Samostatné produkty
 

Ovocný čaj Pink Grapefruit

Pytlíček s láskou plněný jen těmi nejlepšími ingrediencemi od značky Wilfred. Ovocný čaj Pink grapefruit je jedinečná kombinace ovoce a bylin s nezapomenutelnou chutí. Pečlivě sestavený recept na tuto čajovou směs obsahuje šťavnatý ananas, sladké jablko, osvěžující citrón, tropický ibišek, lesní brusinky, blankytné lístky chrpy a květy měsíčku. Chuť je vyvážená a vůně plná ovoce. A ať je zima či léto, ovocný čaj Pink grapefruit je tím nejlepším kamarádem.

Jak čaj správně připravit?

Je to jasné, že? Směs čajové směsi se zalije vodou o teplotě 90°C. Pro správný požitek z čaje je vhodný poměr 1  ½ čajové lžičky na 2 dl vody. Čajovou směs ponechte louhovat 5 až 7 minut.

Skvělý a jedinečný čaj pro každou příležitost. Kdo koupí, rozhodně neprohloupí! Kdo čaj darem dostane, ihned šťastným se stane.

 

Původ: Slovenská republika

Složení: jablko, šípky, ibišek, citrón, ananas, chpra, měsíček, brusinky, přírodní aroma

Hmotnost pytlíčku: 50 g (cca 25 lahodných šálků čaje)

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.

Podobné produkty