Černý čaj Earl Grey

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Klasika mezi černými čaji Earl Grey! Hrdina, který vás nakopne každé ráno svoji sílou a energií. Skvělou chuť a vůni doprovází begramotová silice, tedy citrusová vůně jako na plantážích ve slunné Itálii. Rozhodně stojí za to! 

Dostupnost Skladem
149 Kč    
Značka Wilfred
Kategorie Samostatné produkty
 

Černý čaj Earl Grey

Pytlíček s láskou plněný jen těmi nejlepšími ingrediencemi od značky Wilfred. Klasika a hrdina mezi čaji Earl Grey je černý čaj, který si lidstvo vychutnává už po staletí. Určitě znáte ty rána, kdy se potřebujete probudit a nakopnout do nového dne. Černý čaj Earl Grey je úžasným a chutným pomocníkem. Dodá energii díky kvalitním čajovým lístkům a povzbudí mysl svojí vůní po bergamotu a citrusech, které se nejčastěji pěstují na plantážích ve slunné Itálii. Lístky sušené chrpy půvabně doplňují čajovou směs svojí nádherně modrou barvou.

Jak čaj správně připravit?

Je to jasné, že? Směs čajové směsi se zalije vodou o teplotě 90°C. Pro správný požitek z čaje je vhodný poměr 1  ½ čajové lžičky na 2 dl vody. Čaj nechte louhovat 3 až 5 minut.

Energie, dobrá nálada, skvělý chuťový požitek! To ocení naprosto každý.

 

Původ: Slovenská republika

Složení: černý čaj, chrpa, přírodní aroma bergamotu

Hmotnost: 50 g (cca 30 lahodných šálků čaje)

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.

Podobné produkty

kategorie pro tatínka, pro dědečka, pro bratra, pro kamaráda, pro sportovce, pro kolegu, pochoutky, pro učitelku/učitele