Čelenka triangl LILA

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Nevšední design s trojúhelníky a moderním barevným vzorem působí optimisticky a přitom nádherně žensky. Díky tomu, jak je čelenka vyrobena, bude držet na hlavě perfektně a přitom vás svým sametem ještě pohladí. Kde najdete na svůj trénink lepšího parťáka, který bude celou dobu s vámi, neutečeme vám, ani vás nebude zpomalovat a přitom o vás bude pečovat?

Dostupnost Skladem
335 Kč    
Značka Bjež
Webová stránka značky bjez.cz/
Kategorie Samostatné produkty
 

Čelenka triangl Lila

Čelenka není jen kus oblečení. Je to něco, co nám přináší lepší pocit, co nás odlišuje v davu a co nám pomáhá si užívat radosti z pohybu, zatímco drží neposlušné vlasy na místě a brání kapkám potu, aby nám padaly do očí.

Čelenka je pohodlná, povolná a přitom pevná. Šířka je 25 mm a dá se dát na každou hlavu i hlavičku již od 4 let.

Jak čelenku správně nosit?

Pomocí posuvné spony na elastické gumičce si můžete nastavit velikost tak, aby čelenka dobře seděla. Utahovat ji nemusíte, stačí aby volně ležela. Materiál čelenky, samet, je totiž to, co způsobí, že vám nespadne. Při vašich oblíbených aktivitách tak o ní nebudete ani vědět, ať už půjde o fotbal, běh nebo třeba dlouhý víkendový výlet na kole.

Pokud vám čelenka nesedí, tlačí, nepřiléhá nebo se posouvá, máte ji asi špatně nasazenou - možná právě moc utaženou. Nebojte se ji zkusit povolit.

Báječný pomocník při sportu či pro neotřelý outfit! Kdo koupí, neprohloupí.

 

Původ: Česká republika

Vlastnosti: šířka 25 mm

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.

Podobné produkty

kategorie pro maminku, pro sestru, pro kamarádku, pro sportovce, pro radost