Čelenka NEOGEO pink

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Konečně po práci a vyrážíte ven? Nezapomeňte tuhle stylovou čelenku s trojúhelníčky v kombinaci černé, šedé a růžové barvy.. Udrží vlasy tak, abyste je neměli všude, chytne pot, který by vám šel do očí a budete mít styl. Černá je klasika, nenápadná, tajemná a elegantní, růžová dodává jemnost a ženskost. Let's go...

Dostupnost Skladem
335 Kč    
Značka Bjež
Webová stránka značky bjez.cz/
Kategorie Samostatné produkty
 

Čelenka NEOGEO pink

Čelenka není jen kus oblečení. Je to něco, co nám přináší lepší pocit, co nás odlišuje v davu a co nám pomáhá si užívat radosti z pohybu, zatímco drží neposlušné vlasy na místě a brání kapkám potu, aby nám padaly do očí.

Čelenka je pohodlná, povolná a přitom pevná. Šířka je 25 mm a dá se dát na každou hlavu i hlavičku již od 4 let.

Jak čelenku správně nosit?

Pomocí posuvné spony na elastické gumičce si můžete nastavit velikost tak, aby čelenka dobře seděla. Utahovat ji nemusíte, stačí aby volně ležela. Materiál čelenky, samet, je totiž to, co způsobí, že vám nespadne. Při vašich oblíbených aktivitách tak o ní nebudete ani vědět, ať už půjde o fotbal, běh nebo třeba dlouhý víkendový výlet na kole.

Pokud vám čelenka nesedí, tlačí, nepřiléhá nebo se posouvá, máte ji asi špatně nasazenou - možná právě moc utaženou. Nebojte se ji zkusit povolit.

Báječný pomocník při sportu či pro neotřelý outfit! Kdo koupí, neprohloupí.

 

Původ: Česká republika

Vlastnosti: šířka 25 mm

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.

Podobné produkty

kategorie pro maminku, pro sestru, pro kamarádku, pro sportovce, pro radost