Milí zákazníci, moc si vážíme Vašich objednávek i vzhledem k nelehké situaci v naší zemi. Vzhledem k Vaší bezpečnosti a okolí Vám doporučujeme využít služeb doručení balíčků až k Vám domů. Můžete využít například služby Nejvýhodnějšího doručení na adresu společností Zásilkovna. Dobírku momentálně neumožňujeme.

Ořechová pasta z lískových ořechů

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Dokonalá pasta čistě vyrobená z  pražených lískových ořechů vás rozhodně nezklame. Osloví vás jak chuť ořechů, tak jejich nádherná vůně. Lísková pomazánka ladí se zdravým životním stylem a má blahodárné účinky na nervovou soustavu. Ořechy jsou prostě kouzelné.

Dostupnost Skladem
165 Kč    
Značka Lepé
Kategorie Potraviny
 

Ořechová pasta z lískových ořechů

Čerstvě pražené lískové ořechy, s láskou namleté se skrývají právě v této skleničce. Jsou pražené bez jakýchkoliv přídavků a nádherně voní! Pochoutka je zdravá, a tak podpoří zdravý životní styl a blahodárně působí na nervovou soustavu. Jak popelka moc dobře ví, oříšky mají kouzelnou moc!

Pokud každé ráno někdo bádá, co by si mohl dát k snídani. Tak taková ovesná kaše s lískovou pomazánkou, nebo palačinky či vafle s ořechovou pomazánkou, jsou naprosto výborný nápad. 

Pasta je bez palmového oleje, bez lepku a je vegan.

Co je lepšího než lískooříškový krém? Lískooříškový krém namazaný na vaší oblíbenou pochoutku! 

 

Původ: Česká republika

Hmotnost: 200 g

Složení: lískové ořechy (100%)

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.

 

 

Hmotnost 0.23 kg