Stále pro vás balíme balíčky i v této složitější situaci. Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat na veronika@darkovec.cz

Hovězí sušené maso | Maso Here

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Ochutnejte vynikající sušené hovězí, které pro vás vyrábějí kluci Jakub a Ondra. Hovězí Originál je klasická kombinace kvalitního masa, špetky soli a koření. V pytlíčku tak najdete pouze 100% přírodní, ručně krájené šťavnaté kousky hovězího. Zaženou hlad, uspokojí chuťové buňky a zajistí slušnou dávku proteinu. Skvělý kamarád do fitness centra, na vandr nebo jako dárek.

Proč sušené hovězí maso? Skvělý dárek?

  • skvělá chuť kvalitního hovězího pouze se solí a kořením
  • bez úček, lepku, alergenů a cukru
  • skvělý přírodní protein a energie
  • vyrobeno s láskou v ČR

 

Dostupnost Skladem
125 Kč    
Značka Maso Here
Kategorie Paštiky a maso
 

Hovězí sušené maso | maso here

Pytlík plný kvalitního sušeného hovězího, který pro vás připravují dva zapálení bráchové do této pochoutky. V balíčku najdete parádní ručně krájené hovězí s kořením a špetkou soli. Má vynikající chuť, je 100% přírodní, dodá energii a protein důležitý pro správnou výživu těla. Hodí se skvěle k pivu či vínu, pěkně bez výčitek. Bezvadný dárek pro muže!

JAKÉ VLASTNOSTI má sušené maso?

Jedno 40 gramové balení našeho sušeného masa je vyrobeno ze 140 gramů hovězího a dokáže zastoupit denní dávku bílkovin potřebnou pro normálního člověka se sedavým zaměstnáním.

Tento pytlíček rozhodně ocení každý chlap, který má rád pořádný kus masa! A dárek pro muže máme vyřešen.

Složení: Hovězí maso, jablečný ocet, sůl, naše vlastní unikátní směs koření. Nepálí.

Výrobek neobsahuje žádné alergeny nebo látky ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Skladuj na suchém a chladném místě v dobře uzavřeném obalu, při teplotě do 25°C a nevystavuj maso přímému slunečnímu světlu.

Původ: Česká republika

Gramáž: 40 g

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.

Podobné produkty