Svíčka Sedmikvítek - pomeranč

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Kráska s osvěžující a exotickou vůní pomeranče. To je buclatá a vznešená svíčka Sedmikvítek s jemným plamínkem a vůní tak neodolatelnou,že rozjasní každý domov. Posvítí a udělá radost každému. Svíčka to není jen tak ledajaká. Každý buclatý hrneček je originální z českého porcelánu a svíčka je vyrobená z přírodních surovin a v krásném inspirativním prostředí lesa. Sojový vosk neobsahuje škodlivé látky a kamarádí se s přírodou. Koupí svíčky Z lesa pomáháme záchranné stanici živočichů Makov.

Dostupnost Momentálně nedostupné
499 Kč
Značka Z lesa
Kategorie Doplňky do bytu
Položka byla vyprodána...
 

Svíčka Sedmikvítek - pomeranč

Svíčka Sedmikvítek s vůní exotického pomeranče

Svíčky z dílny Z lesa jsou naprosto neobyčejné, unikátní a s láskou vyráběné. Sedmikvítek se zrodil, aby přinesl útulnou atmosféru do našich domovů. Exotická a energická vůně pomeranče příjemně povzbudí a rozveselí každou mysl. Svým roztomilým porcelánovým designem ozdobí každou domácnost. Bludička prostě zajistí den jako malovaný a plný radosti. Teď už jen škrtnout a zapálit ten bavlněný knot.

Svíčky Z lesa jsou vyráběné výhradně z přírodních ingrediencí a dost často je každá svíčka jedinečná. Každý hrníček, kalíšek či sklenička je naplněna sojovým voskem, který je šetrný k přírodě. O plamínek se postará bavlněný knot a o překrásné vůně ručně sesbírané a usušené bylinky. 

makov_logo_zachranne_stanice Koupí svíčky Z lesa podporuje Záchranou stanici živočichů Makov. Z každé prodané svíčky putuje zvířátkům 30 Kč.

 

Obrázky jsou ilustrační, v balíčku můžete očekávat jednu z těchto svíček dle dostupnosti.


Rozsviťte a provoňte domov stylovou a jedinečnou svíčkou. Je kouzelná a vytvoří úsměv na každých rtech.

 

Původ: Česká republika

Složení: sojový vosk, bavlněný knot, sušené bylinky

Vlastnosti: hrneček má dekor kvítků z obou stran

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.

Podobné produkty