Stále pro vás balíme balíčky i v této složitější situaci. Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat na veronika@darkovec.cz

Dárkový balíček Králíček Bukowski a delikatesy

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 

Zaručená klasika, která nezklame. Designový, kvalitní plyšák značky Bukowski, vhodný do interiéru, a kvalitní paštiky vyrobené podle poctivé receptury vím zajistí úspěch u každého. 

Dostupnost Skladem
685 Kč    
Značka Dárkovec
Kategorie Dárkové krabičky
 

DÁRKOVÝ BALÍČEK Králíček bukowski a delikatesy

Vymýšlení dárků není vaše oblíbená činnost a balení dárků už vůbec ne? Perfektní! Udělejte si život jednoduší a ohromnou radost někomu ve vašem okolí!

Dárkový balíček s plyšákem a paštikami je skvělý naprosto pro každého a každou situaci. Plný kvalitních českých a slovenských výrobků, které jsou často vyráběny poctivě v malých rodinných firmách. Ručíme vám za kvalitu a také jedinečnost. Každý obdarovaný bude příjemně překvapen a potěšen.

Všechny produkty v balíčku jsou pečlivě zabaleny v krásné dárkové krabičce s atlasovou stuhou v barvě dle produktů v krabičce, aby vše bylo perfektně sladěno. Krabičku pro vás rovnou nazdobíme jak uvnitř tak z venčí aby dojem z dárku byl o to kouzelnější. Vy se nemusíte o nic starat, vše vám přijde již perfektně připravené rovnou k rozdávání radosti.

Co v krabičce najdete?

 

Informace o produktech:

Bůčková paštika s chilli
Výrobce: Čongrády
Původ: Slovenská republika
Složení: vepřové maso min. 65 % (CZ) , vepřové sádlo (CZ), rajčatový protlak (rajčata, sůl), hořčice  (pitná voda, horčičné semínko, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, koření), cibule, jedlá sůl, mletý pepř, mletá chilli paprika min. 0,5%.
Paštika neobsahuje lepek, takže je vhodná pro celiaky.
Hmotnost: 160 g, balení ve sklenici.

Škvarková pomazánka
Výrobce: Čongrády
Původ: Slovenská republika
Složení: vepřové škvarky min. 60% (CZ), vepřové škvařené sádlo (CZ), hořčice (pitná voda, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, cukr, sedlá sůl, koření), kapie, cibule, česnek, jedlá sůl, česnek, mletý pepř.
Paštika neobsahuje lepek, takže je vhodná pro celiaky.
Hmotnost: 180 g, balení v stohovatelné plechové konzervě s odtrhávacím víčkem.

Plyšové zvířátko dle dostupnosti značky Bukowski
Výrobce: Bukowski design
Původ: Švédsko
Vlastnosti: Materiál: kvalitní plyš *Výplň: polyesterová vata * Barva: hnědá * pratelné v pračce na 30°C

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.