Milí zákazníci, moc si vážíme Vašich objednávek i vzhledem k nelehké situaci v naší zemi. Vzhledem k Vaší bezpečnosti a okolí Vám doporučujeme využít služeb doručení balíčků až k Vám domů. Můžete využít například služby Nejvýhodnějšího doručení na adresu společností Zásilkovna. Dobírku momentálně neumožňujeme.

Dárkový balíček Coffee Time

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 

Dárkový balíček pro milovníky kávy! Ta vůně se line celou krabičkou a vnese energii do celého těla. O to se postará kávový peeling a přírodní mýdlo se zrnky kávy. A aby toho nebylo málo, v balíčku najdete náramek z lávových kamenů a hematitovým srdíčkem. 

Dostupnost Skladem
605 Kč    
Značka Dárkovec
Kategorie Dárkové krabičky
 

DÁRKOVÝ BALÍČEK Coffee time

Vymýšlení dárků není vaše oblíbená činnost a balení dárků už vůbec ne? Perfektní! Udělejte si život jednoduší a ohromnou radost někomu ve vašem okolí!

Dárkový balíček Coffee time je skvělý pro každého milovníka kávy! Plný kvalitních českých a slovenských výrobků, které jsou často vyráběny poctivě v malých rodinných firmách. Ručíme vám za kvalitu a také jedinečnost. Každý obdarovaný bude příjemně překvapen a potěšen.

Všechny produkty v balíčku jsou pečlivě zabaleny v krásné dárkové krabičce s atlasovou stuhou v barvě dle produktů v krabičce, aby vše bylo perfektně sladěno. Krabičku pro vás rovnou nazdobíme jak uvnitř tak z venčí aby dojem z dárku byl o to kouzelnější. Vy se nemusíte o nic starat, vše vám přijde již perfektně připravené rovnou k rozdávání radosti.

Co v krabičce najdete?

 

Informace o produktech:

Přírodní mýdlo Coffee Time
Výrobce: Almara Soap
Původ: Česká republika
Složení: voda, slunečnicový olej, kokosový olej, palmový olej (RSPO), olivový olej, parfém, mletá káva BIO, minerální barvivo mica, oxid zinečnatý, zrnková káva BIO
*certifikovaný RSPO

Hmotnost: 100 g

Přírodní peeling s kávou Sweet Coffee
Výrobce: Almara Soap
Původ: Česká republika
Složení: Bio mletá káva, bio třtinový cukr, nerafinované bambucké máslo, mandlový olej, slunečnicový olej
Hmotnost: 85 g

Náramek z lávových kamínků a hematitovým srdíčkem
Výrobce: Tyndoo korálky
Původ: Česká republika
Vlastnosti: velikost 15-16 cm, vytvořen z černých lávových kamínků  a ozdoben hematitovým srdíčkem

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.