Čokoláda Rustikální

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Čokoláda s douškem inspirace receptury španělských dobyvatelů, kteří se je naučili již od Aztéků v 16. století. Ochutnejte netradiční čokoládu!

Dostupnost Skladem
105 Kč    
Značka Ajala Chocolate
Kategorie Čokolády
 

Čokoláda Rustikální

Zpátky ke kořenům! Čokoláda značky Ajala je vyráběná z výběrových kakaových bobů té nejvyšší kvality a tato rustikální verze je založena na metodách Aztéků a španělských dobyvatelů ze 16. století, kdy se poprvé dostala do Evropy a začala si velmi rychle získávat popularitu. Poznejte nezaměnitelnou chuť pravé čokolády, která zaměstná všechny vaše smysly a pokusí se vás vrátit v čase o pár století. Tohle není čokoláda ze supermarketu, kterou sníte na jedno posezení a stejně nejste spokojeni, protože ji něco chybí a přemýšlíte, jestli to vlastně byla vůbec čokoláda. Tuhle čokoládu si vychutnáte a už nebudete chtít žádnou jinou. 

 

Čokoláda je klasika mezi sladkostmi. Dodá energii, potěší a zároveň pohladí.

 

Hmotnost: 45 g

Složení: kakaové boby, sušená třtinová šťáva, obsah kakaového podílu: 70 %

Původ: Česká republika (výroba)

 

Může obsahovat stopy sušených skořápkových plodů.

 

Potřebujete poradit? Zašlete nám zprávu a Dárkovcův tým se vám bude co nejdříve věnovat.

Podobné produkty

Hmotnost 0.045 kg
kategorie pro maminku, pro babičku, pro tatínka, pro dědečka, pro sestru, pro bratra, pro kamaráda, pro kamarádku, pro kolegyni, pro sportovce, relaxační, pro radost, k narozeninám, pro kolegu, pochoutky, pro učitelku/učitele